- In stock
Havit Gamenote H2008D - gaming headphones
Havit Gamenote H2008D - gaming headphones





Havit Gamenote H2008D - gaming headphones
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Impedance | 64 Ω |
| Cable length | 2 m |
| Headphone sensitivity | 115 ± 3 dB |
| Microphone type | Boom/Built-in microphone |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Driver diameter | 50 mm |
| Wearing style | Head-band |
| Product type | Headset |
| Recommended usage | Gaming |
| Connectivity technology | Wired |
| 3.5 mm jack input | 1 |
| Warnings | Do not use while charging. |