- In stock
Havit E303P wired headphones
Havit E303P wired headphones




Havit E303P wired headphones
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | White |
| Recommended usage | Calls & Music |
| Wearing style | In-ear |
| Product type | Headphones |
| Control type | Buttons |
| Connectivity technology | Wired |
| AUX in | Yes |
| Hose length | 1.2 m |
| Impedance | 32 Ω |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |