- In stock
Genius HS-M200C Black
Genius HS-M200C Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 10
business days
| Brand | Genius |
| Weight | 0.07 kg. |
| Depth | 0.222 m. |
| Width | 0.156 m. |
| Height | 0.048 m. |
| Garantija fiziskām personām | 2 gadi |
| NAU02 Austiņu tips | Standarta |
| NAU01 Konstrukcijas tips | Uzliekamās |
| Stiprinājuma tips | Ap galvu |
| Saliekamā konstrukcija | Nav |
| Frekvenču diapazons | 20 - 20000 Hz |
| Pretestība | 32 |
| Jutība | no 101 dB, 105 |
| Savienojums | 3,5 mm |
| Vada garums (m) | Nav informācijas |
| Krāsa | Melna |
| NAU04 Iebūvēts mikrofons | Ir |
| Skaļuma regulētājs | Nav |
| Savienojuma tips | Vadu |
| Garantija juridiskām personām | 1 gads |