Gembird MHS-03-WTRD White / Red
Gembird MHS-03-WTRD White / Red
Gembird MHS-03-WTRD White / Red
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Wired/Wireless | Wired |
| Type | On the ears |
| Cord length | 1.8 m |
| Category | Standard |
| Microphone | Non-removable |
| Control panel | There is |
| Connection | 3.5mm |
| Resistance | 32 Ohms |
| Sensitivity | Unknown |
| Frequency range | 20-20000Hz |
| Noise insulation | Passive |
| Warranty | 2 years |