Gembird GHS-03 Gaming Black/Red
Gembird GHS-03 Gaming Black/Red
Gembird GHS-03 Gaming Black/Red
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Wired/Wireless | Wired |
| Type | Full-size headphones |
| Category | For computer games |
| Cord length | 2m |
| Microphone | Non-removable |
| Management | There is |
| Connection | 3.5mm |
| Resistance | 32 Ohms |
| Sensitivity | 95 dB |
| Frequency range | 30 - 16,000 Hz |
| Noise cancellation | None |
| Warranty | 2 years |