- New
- In stock
Dreame Grand plaukų džiovintuvas turi galingą 1600 W bešepetėlį variklį su reguliuojamomis temperatūros nustatymų ir šalto oro funkcija. Jame įmontuotas HD jutiklinis ekranas ir siūlomi septyni režimai individualiam stiliui, o triukšmo lygis siekia 59 dB.
Dreame Grand plaukų džiovintuvas turi galingą 1600 W bešepetėlį variklį su reguliuojamomis temperatūros nustatymų ir šalto oro funkcija. Jame įmontuotas HD jutiklinis ekranas ir siūlomi septyni režimai individualiam stiliui, o triukšmo lygis siekia 59 dB.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Dreame Grand plaukų džiovintuvas turi galingą 1600 W bešepetėlinį variklį su reguliuojamomis temperatūros nustatymų ir šalto oro funkcija. Jame yra integruotas HD jutiklinis ekranas ir siūlo septynis režimus pritaikytam stiliui su triukšmo lygiu 59 dB.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | Dreame |
| Modelis | Grand |
Specifikacijos | |
| Galia | 1600 W |
| Matmenys | 251 mm (A) × 73 mm (P) × 77 mm (G) |
| Svoris | 370 g |
| Spalva | Baltas |
Techniniai Duomenys | |
| Oro Greitis | 65 m/s |
| Triukšmo Lygis | 59 dB |
| Temperatūra (Maks) | 55 °C |
| Variklio Greitis | 110000 RPM |
| Režimų Skaičius | 7 |
| Jonų Funkcija | Taip |
Papildoma Informacija | |
| Šalto Oro Funkcija | Taip |
| Integruotas Ekranas | HD Jutiklinis |
Saugos Įspėjimas | |
| Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti šalia vandens ar drėgnoje aplinkoje. Nelaikyti prietaiso be priežiūros naudojimo metu. | |