- New
- In stock
Dreame Grand plaukų džiovintuvas turi galingą 1600 W bešepetėlį variklį ir siūlo septynis reguliuojamus režimus individualiam džiovinimui. Jame yra integruotas HD jutiklinis ekranas, ergonomiška rankena ir joninė funkcija, mažinanti plaukų pūtimą.
Dreame Grand plaukų džiovintuvas turi galingą 1600 W bešepetėlį variklį ir siūlo septynis reguliuojamus režimus individualiam džiovinimui. Jame yra integruotas HD jutiklinis ekranas, ergonomiška rankena ir joninė funkcija, mažinanti plaukų pūtimą.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Dreame Grand Plaukų Džiovintuvas turi galingą 1600 W bešepetėlį variklį ir siūlo septynis reguliuojamus režimus pritaikytam džiovinimui. Jame yra integruotas HD jutiklinis ekranas, ergonomiška rankena ir joninė funkcija, mažinanti plaukų elektrinimąsi.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | Dreame |
| Modelis | Grand Plaukų Džiovintuvas |
Specifikacijos | |
| Galia | 1600 W |
| Svoris | 370 g |
| Matmenys | 73 mm (W) × 251 mm (H) × 77 mm (D) |
| Triukšmo Lygis | 59 dB |
| Oro Greitis | 65 m/s |
| Variklio Greitis | 110000 RPM |
| Maksimali Temperatūra | 55 °C |
Papildoma Informacija | |
| Režimai | 7 reguliuojami režimai su šaltu pūtimu |
| Joninė Funkcija | Taip, su neigiamais jonais, mažinanti plaukų elektrinimąsi |
| Valdymo Tipas | Mygtukai |
| Ekrano Tipas | HD jutiklinis |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nelaikyti prietaiso be priežiūros naudojimo metu. Nenaudoti šalia vandens ar drėgnoje aplinkoje. | |