- In stock
Blaupunkt HDD301RO hair dryer 1200 W White
Blaupunkt HDD301RO hair dryer 1200 W White





Blaupunkt HDD301RO hair dryer 1200 W White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Designed for travel | Yes |
| Foldable handle | Yes |
| Product colour | White |
| Power | 1200 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of speeds | 2 |
| Cool shot function | Yes |