-
−1%
Rechargeable multi-function pen with integrated lithium-ion battery and universal device compatibility. Weight - 13 grams, black pen tip and two buttons.
Rechargeable multi-function pen with integrated lithium-ion battery and universal device compatibility. Weight - 13 grams, black pen tip and two buttons.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Rechargeable multi-function pen with integrated lithium-ion battery and universal device compatibility. Weight 13 grams, black tip and two buttons.
Features | |
|---|---|
| HP Segment | Home |
| Tip Color | Black |
| Device Compatibility | Universal |
| Battery Technology | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Product Compatibility | HP |
| Battery Type | Integrated |
| Number of Buttons | 2 |
| Product Color | Black |
Weight Dimensions | |
| Depth | 9mm |
| Width | 9mm |
| Height | 150mm |
| Weight | 13 grams |
Packaging Details | |
| Package Width | 76 mm |
| Packaging Depth | 168 mm |
| Package Height | 30 mm |
| Package Weight | 65.5 grams |