- In stock 6 - 11
LEGO SONIC THE HEDGEHOG 77118 Silver's Car vs Knuckles' Monster Truck
LEGO SONIC THE HEDGEHOG 77118 Silver's Car vs Knuckles' Monster Truck












LEGO SONIC THE HEDGEHOG 77118 Silver's Car vs Knuckles' Monster Truck
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | Sonic the Hedgehog™ |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Recommended age | 8+ years/years |
| Number of elements | 378 |
| Instruction sheet | Yes |
| Width | 90 mm |
| Height | 70 mm |
| Depth | 130 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |