- In stock
LEGO NINJAGO 71858 Four Weapons Blacksmith - 15th Anniversary
LEGO NINJAGO 71858 Four Weapons Blacksmith - 15th Anniversary













LEGO NINJAGO 71858 Four Weapons Blacksmith - 15th Anniversary
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 6 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 14+ years/years |
| Series | NINJAGO® |
| Number of elements | 1259 |
| Depth | 160 mm |
| Height | 180 mm |
| Width | 230 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |