- In stock
LEGO NINJAGO 71857 Ninja Vehicle Tree House Battle
LEGO NINJAGO 71857 Ninja Vehicle Tree House Battle











LEGO NINJAGO 71857 Ninja Vehicle Tree House Battle
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 7+ years/years |
| Series | NINJAGO® |
| Number of elements | 642 |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 6 pc(s) |
| Height | 220 mm |
| Width | 260 mm |
| Depth | 150 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |