LEGO NINJAGO 71856 Jay's Transforming Car
LEGO NINJAGO 71856 Jay's Transforming Car










LEGO NINJAGO 71856 Jay's Transforming Car
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 387 |
| Series | NINJAGO® |
| Recommended age | 8+ years/years |
| Number of toy minifigures | 5 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Width | 140 mm |
| Height | 110 mm |
| Depth | 200 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |