-
−1%
LEGO NINJAGO 71849 Nya vs Elemental Monster Spinner
LEGO NINJAGO 71849 Nya vs Elemental Monster Spinner
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 49 |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Series | NINJAGO® |
| Height | 60 mm |
| Depth | 110 mm |
| Width | 90 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |