LEGO NINJAGO 71828 Lloyd's Pull-Back Race Car
LEGO NINJAGO 71828 Lloyd's Pull-Back Race Car








LEGO NINJAGO 71828 Lloyd's Pull-Back Race Car
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | NINJAGO® |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Number of elements | 181 |
| Depth | 190 mm |
| Height | 50 mm |
| Width | 120 mm |