LEGO NINJAGO 71826 Dragon Spinjitzu Battle Pack
LEGO NINJAGO 71826 Dragon Spinjitzu Battle Pack









LEGO NINJAGO 71826 Dragon Spinjitzu Battle Pack
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Series | NINJAGO® |
| Number of elements | 186 |
| Width | 160 mm |
| Depth | 30 mm |
| Height | 140 mm |