- In stock
LEGO MINIFIGURES 71052 Minifigures - Series 29 (1 pc.)
LEGO MINIFIGURES 71052 Minifigures - Series 29 (1 pc.)









LEGO MINIFIGURES 71052 Minifigures - Series 29 (1 pc.)
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 8 |
| Series | Minifigures |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Package height | 106 mm |
| Package width | 94 mm |
| Weight | 18 g |
| Package depth | 28 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |