-
−6%
LEGO MINECRAFT 21587 Zombie Dungeon
LEGO MINECRAFT 21587 Zombie Dungeon











LEGO MINECRAFT 21587 Zombie Dungeon
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | Minecraft® |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Recommended age | 8+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 284 |
| Height | 210 mm |
| Width | 120 mm |
| Depth | 150 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |