LEGO MINECRAFT 21585 Chicken Farm
LEGO MINECRAFT 21585 Chicken Farm












LEGO MINECRAFT 21585 Chicken Farm
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 7+ years/years |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Series | Minecraft® |
| Number of elements | 233 |
| Instruction sheet | Yes |
| Depth | 120 mm |
| Height | 110 mm |
| Width | 140 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision. |