LEGO MINECRAFT 21584 Nether and End Portal Journey
LEGO MINECRAFT 21584 Nether and End Portal Journey











LEGO MINECRAFT 21584 Nether and End Portal Journey
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 192 |
| Series | Minecraft® |
| Width | 80 mm |
| Depth | 110 mm |
| Height | 30 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |