- In stock
-
−3%
LEGO MINECRAFT 21583 Steve's Taiga Adventure
LEGO MINECRAFT 21583 Steve's Taiga Adventure
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 6+ years/years |
| Series | Minecraft® |
| Number of elements | 79 |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Width | 80 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 60 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information. |