- In stock
LEGO MINECRAFT 21278 The Pillager Outpost and Ravager
LEGO MINECRAFT 21278 The Pillager Outpost and Ravager











LEGO MINECRAFT 21278 The Pillager Outpost and Ravager
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Minecraft® |
| Number of elements | 665 |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Width | 160 mm |
| Depth | 120 mm |
| Height | 240 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |