-
−8%
LEGO MINECRAFT 21277 The Pickaxe Mine
LEGO MINECRAFT 21277 The Pickaxe Mine










LEGO MINECRAFT 21277 The Pickaxe Mine
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Series | Minecraft® |
| Recommended age | 8+ years/years |
| Number of elements | 530 |
| Height | 220 mm |
| Depth | 140 mm |
| Width | 160 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision. |