LEGO MINECRAFT 21272 Woodland Mansion Fighting Ring
LEGO MINECRAFT 21272 Woodland Mansion Fighting Ring









LEGO MINECRAFT 21272 Woodland Mansion Fighting Ring
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Number of elements | 491 |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Minecraft® |
| Width | 140 mm |
| Depth | 60 mm |
| Height | 170 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |