LEGO MINECRAFT 21268 The Baby Pig House
LEGO MINECRAFT 21268 The Baby Pig House









LEGO MINECRAFT 21268 The Baby Pig House
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Series | Minecraft® |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Number of elements | 238 |
| Height | 80 mm |
| Depth | 160 mm |
| Width | 190 mm |