LEGO MINECRAFT 21267 The Illager Desert Patrol
LEGO MINECRAFT 21267 The Illager Desert Patrol









LEGO MINECRAFT 21267 The Illager Desert Patrol
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Number of elements | 105 |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Series | Minecraft® |
| Instruction sheet | Yes |
| Height | 80 mm |
| Depth | 60 mm |
| Width | 110 mm |