LEGO MINECRAFT 21266 The Nether Lava Battle
LEGO MINECRAFT 21266 The Nether Lava Battle









LEGO MINECRAFT 21266 The Nether Lava Battle
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | Minecraft® |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Number of elements | 99 |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Width | 60 mm |
| Height | 60 mm |
| Depth | 50 mm |