- In stock
-
−1%
LEGO MARVEL 76343 Epic Battle: Hulkbuster vs. The Hulk
LEGO MARVEL 76343 Epic Battle: Hulkbuster vs. The Hulk
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 413 |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Series | Marvel |
| Width | 130 mm |
| Height | 190 mm |
| Depth | 110 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |