-
−5%
LEGO MARVEL 76342 Spider-Man vs. Mysterio: The Daily Bugle
LEGO MARVEL 76342 Spider-Man vs. Mysterio: The Daily Bugle










LEGO MARVEL 76342 Spider-Man vs. Mysterio: The Daily Bugle
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 781 |
| Series | Marvel |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 7 pc(s) |
| Height | 330 mm |
| Width | 200 mm |
| Depth | 60 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |