LEGO MARVEL 76323 Avengers: Endgame - Final Battle
LEGO MARVEL 76323 Avengers: Endgame - Final Battle









LEGO MARVEL 76323 Avengers: Endgame - Final Battle
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 10+ years/years |
| Series | Marvel |
| Number of elements | 621 |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 10 pc(s) |
| Depth | 200 mm |
| Width | 320 mm |
| Height | 190 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |