- In stock
-
−10%
LEGO MARVEL 76312 The Hulk Truck vs. Thanos
LEGO MARVEL 76312 The Hulk Truck vs. Thanos
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | Marvel |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Number of elements | 229 |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Width | 90 mm |
| Depth | 140 mm |
| Height | 120 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |