LEGO MARVEL 76309 Spider-Man vs. Venom Muscle Car
LEGO MARVEL 76309 Spider-Man vs. Venom Muscle Car










LEGO MARVEL 76309 Spider-Man vs. Venom Muscle Car
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 254 |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Recommended age | 7+ years/years |
| Series | Marvel |
| Width | 70 mm |
| Depth | 200 mm |
| Height | 40 mm |