LEGO MARVEL 11206 Spidey on his Motorcycle vs. Rhino
LEGO MARVEL 11206 Spidey on his Motorcycle vs. Rhino











LEGO MARVEL 11206 Spidey on his Motorcycle vs. Rhino
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 61 |
| Recommended age | 4+ years/years |
| Series | Marvel |
| Height | 70 mm |
| Depth | 120 mm |
| Width | 70 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |