-
−2%
LEGO MARVEL 11198 Spin and Electro Dinosaur Vehicle Chase
LEGO MARVEL 11198 Spin and Electro Dinosaur Vehicle Chase








LEGO MARVEL 11198 Spin and Electro Dinosaur Vehicle Chase
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 4+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Number of elements | 124 |
| Series | Marvel |
| Depth | 160 mm |
| Width | 60 mm |
| Height | 50 mm |