- New
LEGO IDEAS 21368 Peanuts: Snoopy's Doghouse rinkinys apima 964 dalis ir skirtas 18 metų ir vyresniems. Jame yra detalus Snoopy ikoninio šunų namelio modelis, kurio aukštis 250 mm, plotis 170 mm, o gylis 140 mm.
LEGO IDEAS 21368 Peanuts: Snoopy's Doghouse rinkinys apima 964 dalis ir skirtas 18 metų ir vyresniems. Jame yra detalus Snoopy ikoninio šunų namelio modelis, kurio aukštis 250 mm, plotis 170 mm, o gylis 140 mm.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO IDEAS 21368 Peanuts: Snoopy's Doghouse rinkinys apima 964 detales ir yra skirtas 18 metų ir vyresniems. Jame yra detalus Snoopy ikoniško šunų namelio modelis, kurio aukštis yra 250 mm, plotis 170 mm ir gylis 140 mm.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | LEGO konstravimo rinkinys |
| Modelis | 21368 |
| Serija | Ideas |
| Rekomenduojamas amžius | 18+ metų |
Specifikacijos | |
| Detalių skaičius | 964 |
| Matmenys | 250 mm (A) × 170 mm (P) × 140 mm (G) |
| Pakuotės svoris | 1.33 kg |
| Pakuotės matmenys | 382 mm (A) × 262 mm (P) × 94 mm (G) |
Įspėjimas dėl saugumo | |
| Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Neskirta vaikams iki 3 metų amžiaus dėl mažų dalių užspringimo pavojaus. | |