- New
LEGO DISNEY 43294 Rapunzel's Mini Tower yra 171 dalies rinkinys, kuriame yra dvi žaislinės figūrėlės. Rinkinys rekomenduojamas vaikams nuo 5 metų amžiaus ir jame yra surinkimo instrukcija.
LEGO DISNEY 43294 Rapunzel's Mini Tower yra 171 dalies rinkinys, kuriame yra dvi žaislinės figūrėlės. Rinkinys rekomenduojamas vaikams nuo 5 metų amžiaus ir jame yra surinkimo instrukcija.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
LEGO DISNEY 43294 Rapunzel's Mini Tower apima 171 dalį ir turi dvi žaislų minifigurėles. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų, komplekte yra surinkimo instrukcija.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Žaislų konstravimo rinkinys |
| Prekės ženklas | LEGO |
| Modelis | Disney 43294 Rapunzel's Mini Tower |
Specifikacijos | |
| Rekomenduojamas amžius | 5+ metų |
| Dalių skaičius | 171 |
| Minifigurėlių skaičius | 2 |
| Matmenys | 80 mm (P) × 150 mm (A) × 80 mm (G) |
| Pakuotės matmenys | 203 mm (P) × 190 mm (A) × 44 mm (G) |
| Pakuotės svoris | 263 g |
Įspėjimas dėl saugumo | |
| Nėra tinkama vaikams iki 3 metų dėl užspringimo pavojaus mažomis dalimis. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. | |