-
−2%
LEGO JURASSIC WORLD 76969 Dinosaur Fossils: Triceratops Skull
LEGO JURASSIC WORLD 76969 Dinosaur Fossils: Triceratops Skull








LEGO JURASSIC WORLD 76969 Dinosaur Fossils: Triceratops Skull
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | Jurassic World |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 468 |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Depth | 170 mm |
| Width | 170 mm |
| Height | 220 mm |