LEGO IDEAS 21358 Minifigure Vending Machine
LEGO IDEAS 21358 Minifigure Vending Machine














LEGO IDEAS 21358 Minifigure Vending Machine
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 18+ years/years |
| Series | Ideas |
| Number of elements | 1343 |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 16 pc(s) |
| Depth | 210 mm |
| Width | 170 mm |
| Height | 280 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |