LEGO IDEAS 21343 VIKING VILLAGE
LEGO IDEAS 21343 VIKING VILLAGE











LEGO IDEAS 21343 VIKING VILLAGE
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Ideas |
| Number of elements | 2103 |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Package height | 480 mm |
| Package depth | 112 mm |
| Weight | 2.35 kg |
| Depth | 260 mm |
| Height | 240 mm |
| Width | 460 mm |
| Package width | 378 mm |