-
−2%
LEGO ICONS 11370 Stranger Things: The Creel House
LEGO ICONS 11370 Stranger Things: The Creel House
LEGO ICONS 11370 Stranger Things: The Creel House
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 2593 |
| Number of toy minifigures | 13 pc(s) |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Series | LEGO® Icons |
| Depth | 170 mm |
| Width | 500 mm |
| Height | 290 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |