-
−3%
LEGO ICONS 10356 Star Trek: U.S.S. Enterprise NCC-1701-D
LEGO ICONS 10356 Star Trek: U.S.S. Enterprise NCC-1701-D
LEGO ICONS 10356 Star Trek: U.S.S. Enterprise NCC-1701-D
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | LEGO® Icons |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 3600 |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Number of toy minifigures | 9 pc(s) |
| Depth | 600 mm |
| Width | 480 mm |
| Height | 270 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |