- In stock
LEGO ICONS 10313 WINDFLOWER BOUQUET
LEGO ICONS 10313 WINDFLOWER BOUQUET
LEGO ICONS 10313 WINDFLOWER BOUQUET
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | LEGO® Icons |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Number of elements | 939 |
| Instruction sheet | Yes |
| Package width | 262 mm |
| Height | 470 mm |
| Package weight | 615 g |
| Package depth | 57 mm |
| Package height | 382 mm |