- New
LEGO HARRY POTTER 76471 Knockturn Alley Wizarding Shops rinkinys apima 788 dalis ir turi 8 mini figūrėles. Rekomenduojamas vaikams nuo 8 metų, jis suteikia įdomią statybos patirtį, pagrįstą Harry Potter serija.
LEGO HARRY POTTER 76471 Knockturn Alley Wizarding Shops rinkinys apima 788 dalis ir turi 8 mini figūrėles. Rekomenduojamas vaikams nuo 8 metų, jis suteikia įdomią statybos patirtį, pagrįstą Harry Potter serija.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
LEGO HARRY POTTER 76471 Knockturn Alley Wizarding Shops rinkinys apima 788 dalis ir turi 8 mini figūrėles. Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų, jis suteikia įdomią statybos patirtį, pagrįstą Harry Potter serija.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | LEGO žaislų rinkinys |
| Serija | Harry Potter™ |
| Rekomenduojamas amžius | 8+ metų |
| Mini figūrėlių skaičius | 8 |
| Elementų skaičius | 788 |
| Instrukcijų lapas | Taip |
Išmatavimai | |
| Aukštis | 190 mm |
| Plotis | 190 mm |
| Gylis | 70 mm |
Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės aukštis | 260 mm |
| Pakuotės plotis | 380 mm |
| Pakuotės svoris | 1.07 kg |
| Pakuotės gylis | 70 mm |
Įspėjimas dėl saugumo | |
| Įspėjimai | Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. Neskirta vaikams iki 3 metų dėl smulkių dalių užspringimo pavojaus. Išsaugokite pakuotę, nes joje yra svarbios informacijos. |