-
−8%
LEGO HARRY POTTER 76464 Cauldron: Secret Potions Classroom
LEGO HARRY POTTER 76464 Cauldron: Secret Potions Classroom












LEGO HARRY POTTER 76464 Cauldron: Secret Potions Classroom
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 10+ years/years |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Series | Harry Potter™ |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 652 |
| Height | 200 mm |
| Depth | 130 mm |
| Width | 140 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts., Keep the packaging as it contains important information. |