-
−2%
LEGO HARRY POTTER 76463 Hogwarts Castle - Hospital Wing
LEGO HARRY POTTER 76463 Hogwarts Castle - Hospital Wing













LEGO HARRY POTTER 76463 Hogwarts Castle - Hospital Wing
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of toy minifigures | 7 pc(s) |
| Series | Harry Potter™ |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Number of elements | 907 |
| Depth | 150 mm |
| Height | 380 mm |
| Width | 160 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information., Use under adult supervision., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |