-
−1%
LEGO HARRY POTTER 76459 Hagrid and Harry's Privet Drive Escape
LEGO HARRY POTTER 76459 Hagrid and Harry's Privet Drive Escape
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Recommended age | 8+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Number of elements | 124 |
| Series | Harry Potter™ |
| Height | 40 mm |
| Depth | 90 mm |
| Width | 60 mm |
| Warnings | Use under adult supervision., Keep the packaging as it contains important information., Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |