- In stock
-
−5%
LEGO HARRY POTTER 76453 Malfoy Manor
LEGO HARRY POTTER 76453 Malfoy Manor











LEGO HARRY POTTER 76453 Malfoy Manor
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 1601 |
| Series | Harry Potter™ |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 9 pc(s) |
| Width | 300 mm |
| Height | 310 mm |
| Depth | 170 mm |