- In stock
-
−3%
LEGO HARRY POTTER 76419 HOGWARTS CASTLE AND GROUNDS
LEGO HARRY POTTER 76419 HOGWARTS CASTLE AND GROUNDS
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Number of elements | 2660 |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Harry Potter™ |
| Package weight | 3.08 kg |
| Height | 210 mm |
| Depth | 250 mm |
| Width | 350 mm |
| Package depth | 109 mm |
| Package width | 478 mm |
| Package height | 375 mm |