LEGO HARRY POTTER 71043 HOGWARTS CASTLE
LEGO HARRY POTTER 71043 HOGWARTS CASTLE










LEGO HARRY POTTER 71043 HOGWARTS CASTLE
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Series | Harry Potter™ |
| Number of elements | 6020 |
| Recommended age | 16+ years/years |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Depth | 430 mm |
| Width | 690 mm |
| Package weight | 7.52 kg |
| Package width | 585 mm |
| Package height | 485 mm |
| Height | 580 mm |
| Package depth | 185 mm |