-
−3%
LEGO GABBY'S DOLLHOUSE 10788 GABBY'S DOLLHOUSE
LEGO GABBY'S DOLLHOUSE 10788 GABBY'S DOLLHOUSE
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Number of elements | 498 |
| Recommended age | 4+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Series | LEGO® Gabi's Cat House |
| Package depth | 90 mm |
| Depth | 90 mm |
| Width | 310 mm |
| Package weight | 1.72 kg |
| Height | 340 mm |
| Package width | 350 mm |
| Package height | 374 mm |